I miejsce naszego klubu w Talentiadzie

Talentiada jest  największą w kraju imprezą cykliczną dla dzieci do lat 10, w tym roku rozgrywana już po raz szesnasty. Zawodnicy rywalizowali w konkurencjach sprawnościowych, drużynowych (unihokej, piłka ręczna, piłka nożna), para tenisowych i tenisowych. Nasz klub reprezentowały dwa zespoły. Pierwszy w składzie: Hubert Plenkiewicz, Igor Piasek, Matylda Kusio, Kornelia Krześniak, Nikola Piasek oraz Piotr Malmon. Drugi z trochę młodzszą obsadą: Sobol Adam, Kraska Filip, Jan Wziątek, Natasza Pysiak, Michalina Sobol. Przygotowaniami zajmowali się trenerzy Norbert Sobol oraz Marcin Krześniak. Zespół pierwszy w eliminacjach nie miał sobie równych i do finału doszedł z kompletem punktów, drugi zaś po cięzkich walkach swoją przygodę z Talentiadą zakończył w półfinale. Od wielu lat finał imprezy dobywał się w Poznaniu, w tym roku zarówno półfinał jak i finał rozgrywany był w Radomiu. I tak w finale spotkało się 16 drużyn z całej Polski. W dwódniowych zmaganaich udział wzięło ponad 100 zawodników. Nasi zawodnicy kolejny raz pokazli swoją siłę i zajęli I miejsce. 

Finałowa drużyna w składzie:

Hubert Plenkiewicz, Igor Piasek, Matylda Kusio, Kornelia Krześniak, Michalina Sobol, Jan Wziątek

Skontaktuj się z nami
Masz pytanie? Napisz do nas. Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe.

Korzystając z formularza kontaktowego wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu przez Stowarzyszenie AG Tenis Chorzowska z siedzibą w Radomiu ul Chorzowska 11a na potrzeby Klubu w celu udzielenia informacji oraz przekazania oferty klubu (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, z późn. zm.) Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być: pracownicy Stowarzyszenia AG Tenis Chorzowska. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem agtenis@agtenis.pl.

Wiadomość została wysłana.
Wystąpił błąd podczas wysyłania wiadomości.