Norbert Sobol złotym medalistą Mistrzostw Polski

W dniach 7-11 kwietnia na kortach Starochorzowskiego Centrum Sportu " Sokół" w Chorzowie rozegrane zostały Halowe Narodowe Mistrzostwa Polski Seniorów i Amatorów. Norbert Sobol, trener naszego klubu, odniósł podwójne zwycięstwo i powrócił do Radomia z dwoma złotymi medalami, w grze pojedynczej w kat. 40+ oraz podwójnej w kat. 35+ !!!! 
W singlu Norbert nie miał sobie równych i w całych rozgrywkach stracił zaledwie 7 gemów! Do finału doszedł pokonując kolejno: 
Sobol Norbert - Zabrocki Przemysław 6:3 ret.
Sobol Norbert - Karwański Krzysztof ( podkarpackie [PK]) 6:1 6:0
Sobol Norbert - Pastuszka Arkadiusz ( śląskie [SL]) 6:1 6:0
Sobol Norbert - Otremba Artur ( śląskie [SL]) 6;1 6:1
W deblu w kat. 35+ złoto wywalczył w parze z Michałowskim Aleksandrem ( lubelskie [LB]) po zaciętych meczach z:
Kamiński Mariusz ( wielkopolskie [WP])/Mierzejewski Jacek (wielkopolskie [WP]) 6-47-6(4)
Winiarski Wojciech ( śląskie [SL])/Bączkowski Adam (śląskie [SL]) 6-37-6(4)
Karwański Krzysztof ( podkarpackie [PK])/Stępień Robert ( podkarpackie [PK] 6:0 6:0

Skontaktuj się z nami
Masz pytanie? Napisz do nas. Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe.

Korzystając z formularza kontaktowego wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu przez Stowarzyszenie AG Tenis Chorzowska z siedzibą w Radomiu ul Chorzowska 11a na potrzeby Klubu w celu udzielenia informacji oraz przekazania oferty klubu (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, z późn. zm.) Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być: pracownicy Stowarzyszenia AG Tenis Chorzowska. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem agtenis@agtenis.pl.

Wiadomość została wysłana.
Wystąpił błąd podczas wysyłania wiadomości.