Galeria

III Amatorskie Mistrzostwa Radomia Memowiał im. J. Dulińca, Z. Popielucha, Z. Wesołowskiego. 14-15.04.2018

W dniach 22.08-26.08.2016 w naszym Klubie odbywały się bezpłatne lekcje gry w tenisa ziemnego. Być może były to pierwsze tenisowe kroki przyszłych mistrzów.

W dniach 3-4.09.2016 odbyły się I PIKNIK RODZINNY w AG TENIS Chorzowska połączony z Rodzinnym Turniejem Deblowym. Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji.

15.10.2016 - zakończenie amatorskich rozgrywek ligowych AG TENIS Chorzowska.

 

17 września 2017r.  w AG TENIS Chorzowska odbył się Amatorski Turniej Tenisowy w kat. Pań i Panów. W atmosferze wspaniałej zabawy pod okiem trenera i organizatora turnieju Adama Durasiewicza dzielnie walczyli miłośnicy tenisa. W kategorii Panów zwyciężył Tomasz Kęsik, miejsce II zajął Tomasz Słabiak a na III pozycji uplasował się Wojciech Hłopaś. W kategorii Pań najlepsza okazała się Anna Wójcicka, II miejsce wywalczyła Sylwia Potera. Na najniższym stopniu podium stanęła natomiast Anna Hłopaś. Wszystkim gratulujemy i dziękujemy za wspaniałą zabawę.

W dniach 11-12.06.2016 odbyły się I Amatorskie Mistrzostwa Radomia w Tenisie Ziemnym (nawierzchnia art.grass) oraz oficjalne Otwarcie Nowego Klubu AG TENIS CHORZOWSKA.

Skontaktuj się z nami
Masz pytanie? Napisz do nas. Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe.

Korzystając z formularza kontaktowego wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu przez Stowarzyszenie AG Tenis Chorzowska z siedzibą w Radomiu ul Chorzowska 11a na potrzeby Klubu w celu udzielenia informacji oraz przekazania oferty klubu (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, z późn. zm.) Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być: pracownicy Stowarzyszenia AG Tenis Chorzowska. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem agtenis@agtenis.pl.

Wiadomość została wysłana.
Wystąpił błąd podczas wysyłania wiadomości.