Kadra trenerska

Licencjonowany instruktor tenisa. Mistrz Polski w singlu, trzykrotny Mistrz Polski w deblu, członek kadry narodowej o Puchar Galea, w który reprezentował kraj w meczu z Czechami. Zwycięzca kilkunastu turniejów ogólnopolskich (m.in. Turniej Expresu Wieczornego o Puchar Bohdana Tomaszewskiego w Warszawie oraz Memoriał Jadwigi Jędrzejowskiej w Katowicach). Brązowy medalista Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Reprezentant województwa radomsko-kieleckiego na Ogólnopolskiej Spartakiadzie Młodzieży. Wielokrotny Mistrz Radomia oraz województwa kieleckiego w singlu i deblu. Zawodnik II ligowej drużyny Broni Radom na szczeblu centralnym. Zwycięzca kilkunastu turniejów amatorskich zarówno w singlu, jak i deblu w różnych kategoriach wiekowych. Obecnie swoją wiedzę i doświadczenie przekazuje najmłodszym adeptom tenisa, a także dorosłym pasjonatom tej dyscypliny.

Licencjonowany terener tenisa II klasy. Absolwent AWF im. J. Piłsudkiego w Warszawie oraz Wyższej Szkoły Kultury Fizycznej i Turystyki im. Haliny Konopackiej w Pruszkowie. Dwukrotny stażysta w Akademii Nicka Bollottieri na Florydzie. Uczestnik wielu sympozjów i konferencji tenisowych. Były zawodnik. Mistrz polski trenerów w grze deblowej. Zdobywca w-ce mistrzostwa Europy w grze deblowej oraz 5 miejsce w singlu w swojej kategorii. Najdumniejszy z 3 miejsca w turnieju amatorów Australian Open. Zwycięzca kikudziesięciu turniejów krajowych i miedzynarodowych. Trener wielu polskich kadrowiczów. Długoletni szkoleniowiec warszawskich klubów WTS Deski (10 lat) oraz KT Warszawianka (6 lat). Miłość do tenisa przekazuje dwójce swoich dzieci, Michalinie i Adasiowi, którzy już odnoszą duże sukcesy.

Licencjonowany trener tenisa ziemnego II klasy. Absolwent AWF im. J. Piłsudskiego w Warszawie oraz WSKFiT im. Haliny Konopackiej w Warszawie. Uczestnik turniejów krajowych i zagranicznych. Swoje umiejętnosci szkoli na sympozjach i konferencjach. Wieloletni nauczyciel wychowania fizycznego. Obecnie realizuje się zawodowo w pracy z dziećmi i młodzieżą na korcie. Dla strszych graczy wymagający sparingpartner.

Skontaktuj się z nami
Masz pytanie? Napisz do nas. Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe.

Korzystając z formularza kontaktowego wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu przez Stowarzyszenie AG Tenis Chorzowska z siedzibą w Radomiu ul Chorzowska 11a na potrzeby Klubu w celu udzielenia informacji oraz przekazania oferty klubu (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, z późn. zm.) Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być: pracownicy Stowarzyszenia AG Tenis Chorzowska. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem agtenis@agtenis.pl.

Wiadomość została wysłana.
Wystąpił błąd podczas wysyłania wiadomości.