Mecz na szczycie!

W sobotę 13 maja o godz. 15.00 na naszych kortach odbędzie się mecz dwóch wspaniałych zawodników:

Olek Sadal - 18 lat, siedmiokrotny medalista indywidualnych i drużynowych Mistrzostw Polski w kat. skrzaty, młodzicy, kadeci, juniorzy. W tenisa gra od 7 roku życia.

Roy Brandys - 25 lat, wielokrotny medalista drużynowych Mistrzostw Polski z klubem Legia Warszawa, trzykrotny Mistrz Big Sky Conference w USA,

Zapraszamy!!!

 

Skontaktuj się z nami
Masz pytanie? Napisz do nas. Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe.

Korzystając z formularza kontaktowego wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu przez Stowarzyszenie AG Tenis Chorzowska z siedzibą w Radomiu ul Chorzowska 11a na potrzeby Klubu w celu udzielenia informacji oraz przekazania oferty klubu (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, z późn. zm.) Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być: pracownicy Stowarzyszenia AG Tenis Chorzowska. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem agtenis@agtenis.pl.

Wiadomość została wysłana.
Wystąpił błąd podczas wysyłania wiadomości.